05 października 2021

Fundacja Inter Vivos poszukuje prawników i doradców obywatelskich do prowadzenia punktów NPP/NPO!

Fundacja Inter Vivos z siedzibą w Warszawie poszukuje adwokatów, radców prawnych, doradców obywatelskich oraz mediatorów do współpracy przy prowadzeniu punktów NPP/NPO!

Fundacja będzie składać aplikację na wszystkie punkty NPP/NPO zlokalizowane na terenie województw: dolnośląskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, pomorskiego, śląskiego i warmińsko-mazurskiego.

Zainteresowanych współpracą prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji na adres: biuro@fundacjaiv.pl.W wiadomości zwrotnej proszę o wskazane powiatów w których mogą Państwo realizować obsługę punktów NPP/NPO.

Fundacja oferuje atrakcyjne, najwyższe na rynku, wynagrodzenie i stabilną współpracę.

UWAGA: ogłoszenie jest ważne bezterminowo. Aplikacje można nadsyłać w dowolnym okresie.