Kim jesteśmy i jak możemy Ci pomóc?

Fundacja Inter Vivos powstała w celu niesienia bezpłatnej pomocy prawnej. Osoba korzystająca z naszego wsparcia nie ponosi, na rzecz Fundacji, żadnych opłat i  kosztów.  W celu skorzystania z bezpłatnej pomocy prawnej Fundacji prosimy o kontakt z wykorzystaniem niżej umieszczonego formularza lub też z wykorzystaniem numeru telefonu: 578-132-349.

Nadto, prawnicy Fundacji, w ramach ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej z dnia 5 sierpnia 2015r. (Dz. U. 2015 poz. 1255), udzielają bezpłatnych porad prawnych oraz świadczą nieodpłatne poradnictwo obywatelskie w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i punktach nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego funkcjonujących na terenie Powiatów, z którymi Fundacja zawarła umowy.

Obecnie Fundacja prowadzi punkty nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie:

Zasady korzystania z rządowego programu nieodpłatnej pomocy prawnej dostępne są w tym

2. Powiatu Mińskiego (województwo mazowieckie)

E: biuro@fundacjaiv.pl

Fundacja Inter Vivos

Twój e-mail:
Tytuł wiadomości
Treść wiadomości:
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

miejscu.

1. Powiatu Augustowskiego (województwo podlaskie)