Twój e-mail:
Tytuł wiadomości
Treść wiadomości:
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Fundacja Inter Vivos

E: biuro@fundacjaiv.pl

Kim jesteśmy i jak możemy Ci pomóc?

Fundacja Inter Vivos powstała w celu niesienia bezpłatnej pomocy prawnej. Osoba korzystająca z naszego wsparcia nie ponosi, na rzecz Fundacji, żadnych opłat i  kosztów.   W celu skorzystania z bezpłatnej pomocy prawnej Fundacji prosimy o kontakt z wykorzystaniem niżej umieszczonego formularza lub też z wykorzystaniem numeru telefonu: 578-132-349.

Nadto, prawnicy Fundacji, w ramach ustawy  o   nieodpłatnej pomocy prawnej    z dnia 5 sierpnia 2015r.  (Dz. U. 2015 poz.  1255), udzielają  bezpłatnych porad prawnych oraz  świadczą nieodpłatne  poradnictwo obywatelskie w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i punktach nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego funkcjonujących na terenie Powiatów, z którymi Fundacja zawarła umowy.

Zasady korzystania z rządowego programu nieodpłatnej pomocy prawnej dostępne są w tym miejscu.